سعید بشری مدیرعامل شرکت کود آلی گیلان: بهره برداری از فاز ۲ شرکت در آینده نزدیک/اهمیت نقش رسانه ها در فرهنگ سازی و آموزش تفکیک از مبدا
سعید بشری مدیرعامل شرکت کود آلی گیلان: بهره برداری از فاز ۲ شرکت در آینده نزدیک/اهمیت نقش رسانه ها در فرهنگ سازی و آموزش تفکیک از مبدا

به گزارش روابط عمومی شرکت کود آلی گیلان _ سعید بشری مدیرعامل شرکت کود آلی گیلان در گفتگویی با اشاره به افتتاح فاز ۱ این شرکت بیان داشت:اکنون این فاز با نهایت ظرفیت خود در حال فعالیت است و روزانه ۲۵۰ تن زباله در آن تفکیک‌ می شود. وی با تاکید بر تکمیل فاز ۲ شرکت […]

به گزارش روابط عمومی شرکت کود آلی گیلان _ سعید بشری مدیرعامل شرکت کود آلی گیلان در گفتگویی با اشاره به افتتاح فاز ۱ این شرکت بیان داشت:اکنون این فاز با نهایت ظرفیت خود در حال فعالیت است و روزانه ۲۵۰ تن زباله در آن تفکیک‌ می شود.

وی با تاکید بر تکمیل فاز ۲ شرکت در آینده نزدیک عنوان کرد:تمام اقدامات شرکت کود آلی گیلان بر پایه این بنا شده که ظرفیت تفکیک در این مکان افزایش یابد و با افتتاح فاز ۲ ،این شرکت ،ظرفیت تفکیک خود را به ۵۰۰ تن در روز افزایش خواهد داد.

مدیرعامل شرکت کود آلی گیلان افزود:از دیگر اهداف مهم این مجموعه، تکمیل فاز ۳ و ۴ شرکت می باشد که اکنون با سرعت قابل قبولی در حال پیشرفت است و سوله های آن در حال تکمیل شدن می‌باشد.

بشری خاطرنشان کرد:با افزایش حداکثری ظرفیت تفکیک،می توانیم با بهره برداری از پروژه نیروگاه زباله سوز،معضل دپوی زباله در سراوان را بصورت کامل برطرف سازیم ،این پروژه هم اکنون در حال پیشروی بوده و به جد در حال پیگیری است،زباله سوز پروژه بزرگی است که امیدواریم بتوانیم در سریع ترین زمان ممکن به بهره برداری برسانیم.

وی در ادامه به نقش رسانه ها در اطلاع رسانی و تقویت فرهنگ تفکیک زباله از مبدا اشاره کرد و یادآور شد:تفکیک از مبدا توسط مردم یکی از موارد مهمی است که تحقق آن نیاز به آموزش و فرهنگ سازی داشته که رسانه ها می توانند در این زمینه بسیار تاثیرگذار باشند.